43. 1 st KÖKSMASKIN BODUM BISTRO SVART

700-watts motor med 7 hastigheter att välja mellan, detta ger dig upp till två
gånger så mycket kraft som traditionella matberedare.
Bunken i rostfritt stål håller 4.7 liter eller 4.5 kg ingredienser, och har ett svart
gummihandtag för ett bra grepp.
Borttagningsbart stänkskydd och tratt som låter dig lägga till ingredienser lätt,
och förhindrar att bänken sölas ned.
Assisterat lutningshuvud som låses på plats när det används, låter dig se hur
det går och ta bort bunken.
Roterande bihang ge en roterande rörelse för en grundlig mixning.
Sugkopparna på maskinen ser till att den är helt stabil när den används.
Kommer med nonstick-behandlad degkrok och utbytbara vispar.
(Förpackningen kan ha mindre skador, repor eller bucklor)

Varunr 68106
68635 Sunne, Norrgårdsgatan 9A (VAGN)

25 November 2021 14:43

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

25% Moms tillkommer på slagpris
Utrop 500 SEK

15279600 SEK2021-11-24 21:57
18944500 SEK2021-11-15 12:10
 500 SEK Startpris

2021-11-25 SUNNE,

Enl. uppdrag säljes objekt från flera uppdragsgivare.
Samtliga objekt finns i våra lokaler på Norrgårdsgatan 9A i Sunne.
Visning onsdag 24/11 kl. 09.00-12.00
Avhämtning onsdag 1/12 09.00-16.00
Frakt kan ordnas på samtliga objekt från denna auktion, maila oss för prisförfrågan.

Pallar och kragar som syns på bilderna ingår ej.
Alla objekt säljes i befintligt skick, objektbeskrivningar är framtagna efter bästa förmåga med är ej bindande i detalj.

Köpprovision 12% exkl.moms