3-växlad fläktkyld Puch-motor.
Körbar packmoped i bruksskick, motor är inte i originalutförande, går bättre än original.
Signerad av förare som brukat mopeden genom åren i packmopedsturnén, Dregen, Nikke Ström
Ronny Eriksson, Dan Magnusson, Thorstein Bergman, Claes Janson, Mats Klingström
De sista bilderna visar Puchen "on the road"
Fotografierna har tagits innan årets turné startat så variationer i skicket kan ha uppstått under sista veckan. Vi rekommenderar er att besöka sista stoppet på turnén och slutbesiktiga mopeden.
14820 | 27 500 SEK | 2022-07-31 20:45 |
22834 | 27 000 SEK | 2022-07-31 18:49 |
26089 | 24 000 SEK | 2022-07-31 18:48 |
26034 | 21 000 SEK | 2022-07-31 17:15 |
23741 | 18 000 SEK | 2022-07-26 08:50 |
15134 | 17 000 SEK | 2022-07-07 21:15 |
25924 | 16 000 SEK | 2022-07-07 15:54 |
25996 | 15 000 SEK | 2022-07-04 13:01 |
20833 | 12 000 SEK | 2022-07-01 17:58 |
10 000 SEK | Startpris |