2-växlad Sachsmotor.
Körbar moped i fint bruksskick. Ny cylinder och förgasare 2017.
Signerad av förare som brukat mopeden genom åren i packmopedsturnén, Mats Wester (Nordman), Elin Ruth, Anna Stadling
Fotografierna har tagits innan årets turné startat så variationer i skicket kan ha uppstått under sista veckan. Vi rekommenderar er att besöka sista stoppet på turnén och slutbesiktiga mopeden.
683 | 7 400 SEK | 2022-07-31 20:16 |
24799 | 7 200 SEK | 2022-07-26 09:13 |
17172 | 7 000 SEK | 2022-07-24 11:04 |
26057 | 7 000 SEK | 2022-07-25 23:05 |
19121 | 5 200 SEK | 2022-07-22 06:35 |
26034 | 3 900 SEK | 2022-07-20 21:18 |
15396 | 3 500 SEK | 2022-07-16 22:38 |
13431 | 3 000 SEK | 2022-07-03 22:36 |
3 000 SEK | Startpris |