4. DBS Handy 2610

2-växlad Sachsmotor.
Körbar moped i fint bruksskick. Ny cylinder och förgasare 2017.
Signerad av förare som brukat mopeden genom åren i packmopedsturnén, Mats Wester (Nordman), Elin Ruth, Anna Stadling
Fotografierna har tagits innan årets turné startat så variationer i skicket kan ha uppstått under sista veckan. Vi rekommenderar er att besöka sista stoppet på turnén och slutbesiktiga mopeden.

Varunr 71853

31 Juli 2022 20:48

Utrop 3000 SEK

6837 400 SEK2022-07-31 20:16
247997 200 SEK2022-07-26 09:13
171727 000 SEK2022-07-24 11:04
260577 000 SEK2022-07-25 23:05
191215 200 SEK2022-07-22 06:35
260343 900 SEK2022-07-20 21:18
153963 500 SEK2022-07-16 22:38
134313 000 SEK2022-07-03 22:36
 3 000 SEK Startpris

2022-07-31 Mopeder,

Enligt uppdrag från Göran Samuelsson säljes några av de mopeder som använts av honom och hans artistkollegor under 30 års turnerande med Packmopedsturnén. Mopederna kommer att användas under årets turné och möjlighet till visning finns vid varje spelning.

Köpprovision 12% exkl.moms