2-växlad Sachs-motor
Körbar moped i bruksskick, renoverad motor som går bättre än original.
Signerad av förare som brukat mopeden genom åren i packmopedsturnén, Anders "Moneybrother" Wendin, Wille Crafoord, Mats Klingström, Staffan Hellstrand, Per Persson (Perssons Pack) sista bilderna visar "Silverfjädern" on the road.
Fotografierna har tagits innan årets turné startat så variationer i skicket kan ha uppstått under sista veckan. Vi rekommenderar er att besöka sista stoppet på turnén och slutbesiktiga mopeden.
26094 | 9 800 SEK | 2022-07-31 19:35 |
24221 | 9 600 SEK | 2022-07-31 20:39 |
23558 | 9 200 SEK | 2022-07-31 18:47 |
15614 | 8 000 SEK | 2022-07-31 15:29 |
20427 | 6 800 SEK | 2022-07-21 21:32 |
26034 | 6 000 SEK | 2022-07-20 21:19 |
25280 | 5 000 SEK | 2022-07-05 14:46 |
20833 | 4 000 SEK | 2022-07-01 18:00 |
4 000 SEK | Startpris |