3-växlad Sachs-motor (ej originalutförande, går bättre än original)
Körbar packmoped i brukskick. Ny cylinder och förgasare 2018, ny ljuddämpare 2022.
Har varit med på packmopedsturnén sedan tidigt 90-tal, signerad av förare som brukat mopeden genom åren, Dan Magnusson
Fredrik Svensson (Lindholm), Göran Samuelsson
Pugh Rogefeldt, Peter Carlsson, Kajsa Grytt
De sista bilderna visar Packen "on the road"
Fotografierna har tagits innan årets turné startat så variationer i skicket kan ha uppstått under sista veckan. Vi rekommenderar er att besöka sista stoppet på turnén och slutbesiktiga mopeden.
22834 | 19 500 SEK | 2022-07-31 20:53 |
MAKITA | 19 000 SEK | 2022-07-31 20:51 |
26089 | 18 500 SEK | 2022-07-31 19:56 |
15614 | 14 500 SEK | 2022-07-31 15:09 |
23900 | 13 000 SEK | 2022-07-01 11:15 |
14820 | 10 000 SEK | 2022-06-27 12:14 |
10 000 SEK | Startpris |