Volvo 145 med visst renoveringsbehov.
Stått obesiktad sedan 2009.
Genomgångna bromsar med nya delar, uppstartad och körd under sommaren 2022.
Kräver rostlagning till viss del, ekonomiplåt finns till de mesta av rostskadorna.
Diverse reservdelar ingår så som en bättre begagnad baklucka.
Säljes som rep.objekt.
53889 | 7 200 SEK | 2022-11-15 14:14 |
21120 | 7 000 SEK | 2022-11-15 14:14 |
KIGGE | 5 000 SEK | 2022-11-04 18:15 |
14900 | 3 600 SEK | 2022-10-23 17:35 |
14951 | 3 500 SEK | 2022-10-23 08:28 |
24363 | 3 000 SEK | 2022-10-22 18:25 |
3 000 SEK | Startpris |