Reg nr: XPN503
Besiktigad tom 20240531. Avställd. Kan ej köras från uppställningsplatsen då servostyrningen inte fungerar. Saknar bakruta, rostskador och bucklor.
Vinterhjul 1-2 mm. Säljes som reservdelsbil.
Motor och växellåda fungerar.
13927 | 15 500 SEK | 2024-02-13 14:14 |
24021 | 15 000 SEK | 2024-02-01 20:37 |
1532 | 13 500 SEK | 2024-02-12 12:31 |
56525 | 12 500 SEK | 2024-02-08 01:54 |
1743 | 11 500 SEK | 2024-02-03 16:47 |
21791 | 6 000 SEK | 2024-02-02 11:45 |
3 000 SEK | Startpris |