I form av fågelbur med fåglar. Sockel i förgylld trä. Dekorer av bemålade blommor i pastellage. Förgyllningsslitage, spelverket defekt, ett galler med skada. (H.58)
3 700 SEK | 2013-10-10 15:18 |
3 600 SEK | 2013-10-25 21:42 |
2 500 SEK | 2013-10-24 22:21 |
1 000 SEK | 2013-10-20 22:02 |
650 SEK | 2013-10-20 19:23 |
550 SEK | 2013-10-20 17:08 |
100 SEK | Startpris |