34. Bordsur, Art Deco, Frankrike, 1920/30-tal

Alabaster och svart marmor. Med dekor av sittande kvinnofigur i bemålad metall. Urverket märkt Marti. Ytslitage. (L.45)

Varunr 138874

27 Oktober 2013

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 700 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 600 SEK2013-10-27 08:39
1 500 SEK2013-10-27 00:12
1 400 SEK2013-10-10 11:48
600 SEK2013-10-24 23:34
500 SEK2013-10-24 16:35
400 SEK2013-10-20 16:08
350 SEK2013-10-20 15:55
100 SEK Startpris

2013-10-27 Kvalitetsauktion, Söndag den 27 oktober Kl.12.00, Borlänge

Torsdag 15-18.00 Fredag 15-18.00 Lördag 11-15.00 Söndag 10-12.00

Köpprovision 15% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms