Förgylld. På trekantig fot med lejontassar. Med lövdekor och blomornament. Torrsprickor, förgyllningsbortfall, något ostadig, dekorskador. (H.140)
2 700 SEK | 2013-10-19 16:57 |
2 600 SEK | 2013-10-20 09:49 |
125 SEK | 2013-10-19 23:14 |
100 SEK | Startpris |