Fanerat i björkrot med inläggningar i andra träslag och mässing. Etikettmärkt. Nyckel finns. Troligen ej ursprungliga visare, smärre krackeleringar. (L.50)
350 SEK | 2013-08-03 22:21 |
325 SEK | 2013-08-02 19:17 |
200 SEK | 2013-08-03 21:48 |
150 SEK | 2013-08-03 20:10 |
100 SEK | 2013-08-02 08:46 |
100 SEK | Startpris |