Etsning, "Flora Sueccia II". Signerad. Inramad. (32x22)
1 900 SEK | 2013-08-02 10:02 |
1 800 SEK | 2013-08-04 04:18 |
1 400 SEK | 2013-08-03 21:05 |
800 SEK | 2013-08-03 17:34 |
225 SEK | 2013-08-02 12:14 |
100 SEK | Startpris |