Svart urtavla, med vita prickar. Armband i läder. Fungerar. Bruksslitage, boettens baksida med repor.
2 400 SEK | 2013-08-04 12:00 |
2 300 SEK | 2013-08-04 11:00 |
1 700 SEK | 2013-08-03 23:41 |
1 600 SEK | 2013-08-03 20:12 |
1 300 SEK | 2013-08-03 00:48 |
700 SEK | 2013-08-02 18:51 |
700 SEK | 2013-08-02 19:18 |
550 SEK | 2013-08-02 10:11 |
225 SEK | 2013-08-02 07:47 |
100 SEK | 2013-08-01 19:38 |
100 SEK | Startpris |