Fanerad i rot, svärtat träsockel. Urtavla i förgylld brons med dekor. Mindre repor. (H.20)
500 SEK | 2013-08-04 10:15 |
475 SEK | 2013-08-03 19:37 |
100 SEK | Startpris |