Geometriskt mönster. En signerad. Slitna franser, kortsidor med skador. (Ca.120x78)
1 200 SEK | 2013-12-14 22:24 |
1 100 SEK | 2013-12-14 13:47 |
1 000 SEK | 2013-12-13 20:51 |
400 SEK | 2013-12-12 14:34 |
100 SEK | 2013-12-11 22:49 |
100 SEK | Startpris |