Slitage, ställvis hårt, kortsidor med skador. (288x200)
700 SEK | 2013-12-15 11:44 |
650 SEK | 2013-12-15 11:29 |
550 SEK | 2013-12-15 11:21 |
500 SEK | 2013-12-15 10:51 |
325 SEK | 2013-12-15 10:16 |
250 SEK | 2013-12-14 15:55 |
100 SEK | Startpris |