Färglitografi, geometrisk komposion. Signerad och numrerad. Inramad. (66x66)
2 600 SEK | 2013-12-15 11:18 |
2 000 SEK | 2013-12-14 23:59 |
1 600 SEK | 2013-12-14 22:46 |
1 000 SEK | 2013-12-14 20:02 |
700 SEK | 2013-12-14 16:44 |
650 SEK | 2013-12-14 16:20 |
425 SEK | 2013-12-11 20:40 |
125 SEK | 2013-12-11 18:37 |
100 SEK | Startpris |