Färglitografi, geometrisk komposion. Signerad och numrerad. Inramad. (66x66)
2 700 SEK | 2013-12-15 11:18 |
2 600 SEK | 2013-12-14 22:25 |
1 600 SEK | 2013-12-15 00:00 |
1 000 SEK | 2013-12-14 22:48 |
900 SEK | 2013-12-14 16:45 |
850 SEK | 2013-12-14 16:20 |
650 SEK | 2013-12-14 16:14 |
425 SEK | 2013-12-11 20:40 |
125 SEK | 2013-12-11 18:37 |
100 SEK | Startpris |