Färglitografi, "Den nya skulpturen". Signerad och numrerad. Inramad. (33,5x42)
1 800 SEK | 2013-12-15 12:01 |
1 700 SEK | 2013-12-15 12:01 |
1 000 SEK | 2013-12-13 22:00 |
300 SEK | 2013-12-12 20:00 |
225 SEK | 2013-12-13 12:39 |
125 SEK | 2013-12-11 20:51 |
100 SEK | 2013-12-11 18:38 |
100 SEK | Startpris |