Färglitografi, "Barndomens definitiva slut". 49/125. Signerad och daterad 02. Inramad. (41x53)
4 700 SEK | 2013-12-15 00:01 |
4 600 SEK | 2013-12-14 22:26 |
4 400 SEK | 2013-11-19 09:18 |
3 900 SEK | 2013-12-13 21:52 |
2 900 SEK | 2013-12-10 23:16 |
100 SEK | Startpris |