Olja på duk, "Dans". Signerad och daterad 1992. Dukens baksida med oljemålning. (64x71)
5 100 SEK | 2013-12-15 12:00 |
3 500 SEK | 2013-12-15 10:54 |
1 000 SEK | 2013-12-13 22:25 |
800 SEK | 2013-12-13 00:29 |
175 SEK | 2013-12-12 17:45 |
150 SEK | 2013-12-11 10:24 |
125 SEK | 2013-12-11 18:40 |
100 SEK | Startpris |