Olja på duk, gatuscen med blomförsäljare. Monogramsignerad och daterad 44. (33,5x26)
4 700 SEK | 2013-12-15 11:56 |
4 200 SEK | 2013-12-15 11:27 |
2 900 SEK | 2013-12-15 00:12 |
1 900 SEK | 2013-12-12 14:10 |
500 SEK | 2013-12-11 00:23 |
175 SEK | 2013-12-11 18:42 |
125 SEK | 2013-12-11 11:40 |
100 SEK | Startpris |