Olja på duk uppklistrad på pannå, "Vägen till Villeneuve". Signerad. (22x28,5)
4 200 SEK | 2013-12-15 11:50 |
4 200 SEK | 2013-12-15 11:58 |
3 800 SEK | 2013-12-15 09:52 |
3 200 SEK | 2013-12-15 00:05 |
2 500 SEK | 2013-12-12 13:26 |
2 300 SEK | 2013-12-13 22:00 |
150 SEK | 2013-12-11 18:42 |
100 SEK | 2013-12-10 22:56 |
100 SEK | Startpris |