Olja på duk, havsvy med träd. Signerad. I bronserad ram. (39x49)
6 300 SEK | 2013-12-15 12:06 |
6 200 SEK | 2013-12-15 11:46 |
5 000 SEK | 2013-12-14 13:46 |
4 300 SEK | 2013-12-13 20:18 |
2 200 SEK | 2013-12-11 13:47 |
100 SEK | 2013-12-10 22:57 |
100 SEK | Startpris |