Gustaf Biörn, mästare i Falun 1733-1755. Godronnerad fot, mynning med bård. Invändigt med spår av förgyllning. Yslitage, repor. (H.9, 107g.)
1 300 SEK | 2013-12-15 11:23 |
1 200 SEK | 2013-12-14 20:29 |
1 100 SEK | 2013-12-12 20:55 |
950 SEK | 2013-12-13 23:12 |
800 SEK | 2013-12-13 01:55 |
175 SEK | 2013-12-12 18:35 |
125 SEK | 2013-12-12 15:00 |
100 SEK | Startpris |