K.Andersson, Stockholm. Reliefdekor med fornnordiskt mönster. Kulformade fötter och tumgrepp. Locket med pärlbård, invändigt förgyllt. Mindre ytrepor. (H.20, 970g.)
5 400 SEK | 2013-12-15 09:47 |
5 300 SEK | 2013-12-15 11:57 |
4 600 SEK | 2013-12-15 11:54 |
4 400 SEK | 2013-11-22 11:25 |
4 000 SEK | 2013-12-13 22:59 |
1 200 SEK | 2013-12-11 00:22 |
175 SEK | 2013-12-10 19:28 |
100 SEK | Startpris |