Brännförgylld brons och svartpatinerad. Krönt med kvinnofigur och moln. Emaljerad urtavla märkt Thiery á Paris. Mindre förgyllningsslitage. (H.46, L.27,5)
5 900 SEK | 2013-12-02 17:14 |
5 800 SEK | 2013-12-15 11:43 |
3 600 SEK | 2013-12-10 22:40 |
500 SEK | 2013-12-10 20:16 |
100 SEK | Startpris |