Olja på duk, vinterlandskap med vattendrag. Signerad. (40x50)
475 SEK | 2013-08-24 22:24 |
450 SEK | 2013-08-25 12:00 |
100 SEK | 2013-08-22 20:11 |
100 SEK | Startpris |