Träskuren figur. Signerad och daterad 1950. Torrspricka. (H.22)
550 SEK | 2013-08-24 11:32 |
550 SEK | 2013-08-25 11:46 |
375 SEK | 2013-08-25 08:29 |
175 SEK | 2013-08-23 19:24 |
100 SEK | Startpris |