Olja på duk, allmogeinteriör med kvinna. Signerad. Krackeleringar. (84x72)
225 SEK | 2013-08-23 16:33 |
200 SEK | 2013-08-24 11:17 |
150 SEK | 2013-08-23 23:03 |
100 SEK | 2013-08-22 20:54 |
100 SEK | Startpris |