Bl.a. med svenska silverstämplad. En klockkedja i silver samt nycklar medföljer. Bulor, emaljskador, bl.a. med senare glas.
1 100 SEK | 2013-08-24 18:05 |
1 000 SEK | 2013-08-25 10:32 |
850 SEK | 2013-08-24 21:26 |
425 SEK | 2013-08-23 20:18 |
400 SEK | 2013-08-23 06:39 |
175 SEK | 2013-08-22 21:46 |
100 SEK | Startpris |