Olja på duk, motiv med fäbodar. Signerad och daterad -19. I bronserad ram. Smärre retuscher. (73x92)
650 SEK | 2013-08-24 22:25 |
600 SEK | 2013-08-25 11:50 |
500 SEK | 2013-08-24 15:39 |
300 SEK | 2013-08-23 09:29 |
300 SEK | 2013-08-23 23:41 |
250 SEK | 2013-08-22 23:01 |
150 SEK | 2013-08-22 20:55 |
100 SEK | 2013-08-22 20:12 |
100 SEK | Startpris |