Olja på duk, landskapsmotiv med fäbodar. Signerad och daterad 1934. (60x74)
2 400 SEK | 2013-08-25 11:48 |
2 300 SEK | 2013-08-25 11:31 |
850 SEK | 2013-08-24 11:18 |
750 SEK | 2013-08-23 08:17 |
150 SEK | 2013-08-22 21:15 |
100 SEK | 2013-08-22 20:12 |
100 SEK | Startpris |