Med rutslipad dekor. Signerad. Smärre repor. (Diam.20)
800 SEK | 2013-08-25 11:49 |
750 SEK | 2013-08-25 11:14 |
550 SEK | 2013-08-24 19:10 |
350 SEK | 2013-08-24 16:11 |
125 SEK | 2013-08-22 21:37 |
100 SEK | Startpris |