Litografi, "Renen". Provtryck. Signerad. Ram med skuren dekor. (52x65)
600 SEK | 2013-09-14 13:12 |
550 SEK | 2013-09-14 12:20 |
500 SEK | 2013-09-13 22:56 |
100 SEK | Startpris |