Olja på duk, bergslandskap. Signerad. Inramad. (25x33)
750 SEK | 2013-09-15 11:48 |
700 SEK | 2013-09-15 11:59 |
375 SEK | 2013-09-14 09:35 |
100 SEK | Startpris |