Olja på duk, motiv med träd och figur. Signerad. (22x40)
1 100 SEK | 2013-09-15 10:48 |
1 000 SEK | 2013-09-15 10:45 |
750 SEK | 2013-09-14 11:01 |
450 SEK | 2013-09-13 10:48 |
100 SEK | Startpris |