Pastell, insjölandskap med segelbåt. Signerad och daterad 1902. Inramad. (18x52)
500 SEK | 2013-09-14 21:09 |
500 SEK | 2013-09-15 09:52 |
400 SEK | 2013-09-13 18:58 |
250 SEK | 2013-09-14 17:30 |
200 SEK | 2013-09-12 19:49 |
100 SEK | Startpris |