Olja på duk, vinterlanskap med stugor. Signerad och daterad 1928. (48x69)
1 400 SEK | 2013-09-13 09:55 |
1 300 SEK | 2013-09-15 11:09 |
750 SEK | 2013-09-15 07:32 |
400 SEK | 2013-09-13 15:31 |
200 SEK | 2013-09-12 23:00 |
100 SEK | 2013-09-12 20:37 |
100 SEK | Startpris |