Etsning, "Gunlög". Signerad i plåten. Inramad. (30x22)
950 SEK | 2013-09-15 11:25 |
900 SEK | 2013-09-15 11:51 |
475 SEK | 2013-09-14 11:59 |
300 SEK | 2013-09-14 16:57 |
100 SEK | Startpris |