I form av kvinna i bronspatinerad gjutgods, bärande lykta i bemålad smide. Signerad W.Lundin. På bemålad träsockel med smidesben. Lagningar. (H.158)
2 200 SEK | 2013-09-15 12:16 |
2 100 SEK | 2013-09-15 11:55 |
1 500 SEK | 2013-09-15 10:33 |
1 100 SEK | 2013-09-15 09:28 |
500 SEK | 2013-09-13 23:46 |
325 SEK | 2013-09-13 23:20 |
225 SEK | 2013-09-12 22:50 |
200 SEK | 2013-09-12 18:44 |
100 SEK | Startpris |