Skulptur i brons. Signerad och daterad 77 samt numrerad 392/2500. (H.19)
1 600 SEK | 2013-09-15 11:35 |
1 500 SEK | 2013-09-15 09:37 |
1 400 SEK | 2013-09-15 11:05 |
1 200 SEK | 2013-09-15 02:55 |
600 SEK | 2013-09-13 07:13 |
125 SEK | 2013-09-12 22:50 |
100 SEK | Startpris |