Färglitografi, hamnbild med figurer och båtar. Provtryck. Signerad. Inramad. (52x67)
475 SEK | 2013-09-14 21:37 |
450 SEK | 2013-09-13 23:50 |
200 SEK | 2013-09-12 19:52 |
125 SEK | 2013-09-12 21:04 |
100 SEK | Startpris |