Olja på pannå, strandbank med figur och båt. Signerad. (13,5x25)
300 SEK | 2013-09-15 11:45 |
275 SEK | 2013-09-15 11:29 |
250 SEK | 2013-09-14 16:56 |
175 SEK | 2013-09-14 13:11 |
125 SEK | 2013-09-12 22:36 |
100 SEK | Startpris |