Olja på duk, interiör med flicka. Signerad och daterad 1912. (114x60)
3 700 SEK | 2013-09-15 12:00 |
3 600 SEK | 2013-09-15 09:47 |
2 200 SEK | 2013-09-15 10:34 |
1 000 SEK | 2013-09-15 08:07 |
800 SEK | 2013-09-14 00:34 |
400 SEK | 2013-09-12 22:42 |
200 SEK | 2013-09-14 00:08 |
125 SEK | 2013-09-13 00:10 |
100 SEK | Startpris |