Motiv med livets träd och fåglar. Ställvis med slitage, kortsidor med smärre skador. (137x201)
1 700 SEK | 2013-10-06 10:50 |
1 600 SEK | 2013-10-06 10:41 |
1 500 SEK | 2013-10-06 10:16 |
1 200 SEK | 2013-10-06 10:10 |
1 000 SEK | 2013-10-06 09:37 |
700 SEK | 2013-10-06 08:15 |
350 SEK | 2013-10-05 17:33 |
225 SEK | 2013-10-05 16:16 |
200 SEK | 2013-10-05 09:26 |
100 SEK | Startpris |