Originalmålad. Slitage, ben och öron med smärre skador. (H.10)
1 600 SEK | 2013-10-06 09:17 |
1 500 SEK | 2013-10-06 08:59 |
1 100 SEK | 2013-10-03 19:29 |
100 SEK | Startpris |