Etsning, "Erik Axel Karlfeldt". Monogramsignerad. Inramad. Bladet något buligt. (15x13)
1 100 SEK | 2013-10-06 11:52 |
1 000 SEK | 2013-10-04 22:25 |
700 SEK | 2013-10-06 10:33 |
500 SEK | 2013-10-03 20:24 |
100 SEK | Startpris |