Etsning, "Skogsinteriör". Signerad och daterad 1941. Inramad. (20x20)
750 SEK | 2013-10-06 11:50 |
700 SEK | 2013-10-06 00:12 |
650 SEK | 2013-10-05 23:07 |
600 SEK | 2013-10-04 20:59 |
100 SEK | 2013-10-03 22:32 |
100 SEK | Startpris |