Etsning, "Kvarnen". Signerad i plåten. Inramad. (22x27)
650 SEK | 2013-10-06 00:14 |
600 SEK | 2013-10-04 21:00 |
600 SEK | 2013-10-05 23:07 |
250 SEK | 2013-10-04 02:07 |
200 SEK | 2013-10-03 21:51 |
200 SEK | 2013-10-03 22:33 |
100 SEK | Startpris |